Про зміну назви вулиці населеного пункту

Анатолівська сільська рада

Березанського району  Миколаївської області

 

РІШЕННЯ

 

05 лютого  2016 року                          № 6                    6  сесія УІІ скликання

с.Анатолівка

 

Про зміну назви  вулиці

населеного пункту

 

       Відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" від  9 квітня 2015 року № 317-УІІІ, протоколу громадських слухань від 10.01.2015 року з  питання зміни назви вулиці населеного пункту Анатолівка, заслухавши та обговоривши   інформацію сільського голови,   Анатолівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Змінити назву  « вулиця Леніна» на «вулиця Центральна» в с.Анатолівка Березанського району Миколаївської області.

 

2.  Внести зміни до рішення сільської ради від 10 квітня 2009 року № 16 «Про впорядкування адресного господарства», а саме :

 

2.1. В додатку до пункту 1 «Перелік назв вулиць населених пунктів Анатолівської сільської ради Березанського району Миколаївської області» цього рішення термін

«2.Вулиця Леніна      від будівлі № 1 до будівлі № 230»          замінити на

«2.Вулиця Центральна  від будівлі № 1 до будівлі № 230».

 

2.2. В додатку до пункту 2 «Нумерація будинків вулиць села Анатолівка  Березанського району Миколаївської області» цього рішення термін «Вулиця Леніна » замінити на  термін « Вулиця Центральна».

 

2.3. В додатку до пункту 3 «Нумерація  нежилих будівель в межах та за межами населеного пункту Анатолівка  Березанського району Миколаївської області» цього рішення термін «Вулиця Леніна » замінити на  термін « Вулиця Центральна».

 

3. Зміну поштових номерів житлових будинків, установ та споруд не проводити.

 

4.  Дане рішення набирає чинності з  дня його опублікування в районній газеті "Березань"  та розміщення на дошці оголошень сільської ради. 

 

 5.  Контроль  за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних  ресурсів,  соціального розвитку села, екології,  депутатської діяльності,  етики,  законності, захисту прав  громадян.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                               В.С.Волкова                                          

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *